Dom to ważna i kosztowna inwestycja, należy zatem budować mądrze i zadbać o jego jakość. Wybór projektu i technologii budowy oraz zastosowanych materiałów, a także rozwiązania detali powinny mieć w tym wypadku kluczowe znaczenie. Dlatego warto, aby zajęli się tym profesjonaliści.

Proponujemy innowacyjne podejście do budowy własnego domu dla ludzi otwartych, inwestorów myślących praktycznie, racjonalnie i oszczędnie dzięki uczciwym zasadom oraz możliwościom pełnej kontroli kosztów. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie optymalizacji całego procesu inwestycyjnego w przypadku indywidualnego budownictwa mieszkaniowego. Rola inwestora ogranicza się praktycznie do wyboru gotowego produktu "z półki", a my każdą realizacją zajmujemy się kompleksowo od projektu aż do stanu deweloperskiego. Podstawową zaletą tego typu domu prefabrykowanego jest szybkość budowy, jakość oraz terminowość połączona z niezmiennością kosztów.

Nasze doświadczenia pozwoliły stworzyć obiekty architektoniczne dopracowane pod każdym względem:

- bryła i forma budynków dostosowane są do wymogów większości przepisów urbanistycznych co oznacza, że mogą powstać praktycznie na każdej z działek budowlanych, natomiast styl i wygląd zewnętrzny mogą być dopasowywane indywidualnie do potrzeb i gustu inwestora (wersje: classic, normal, modern) Do wyboru mamy wersję budynku parterowego oraz piętrowego z użytkowym poddaszem.

- układ funkcjonalny i powierzchnia budynków są idealnie dobrane - w sam raz dla modelu rodziny 2+2 W każdym z naszych domów strefa dzienna jest wyraźnie oddzielona od nocnej, w zależności od upodobań kuchnia może całkowicie otwarta lub zupełnie wydzielona, a w odróżnieniu do większości projektów katalogowych mamy miejsce na sześcioosobowy stół z odpowiednią rezerwą na jego rozkładanie. Opcjonalnie istnieje możliwość montażu centralnie umiejscowionego kominka lub "kozy". Większość pomieszczeń sypialnych ma naturalnie wydzielone szafy wnękowe, Ponadto nasze budynki pod względem powierzchni spełniają wymogi rządowego programu "Mieszkanie dla młodych"

- w prosty sposób i za niewielką dopłatą wkomponujemy elementy uzupełniające takie jak: pergolę lub zadaszenie nad tarasem, pomieszczenie gospodarcze z wiatą na samochód lub garaż z podcieniem. Wtedy nie będzie potrzeby dostawiania żadnych dodatkowych budynków na działce co pozwoli oszczędzić chociażby na powiększeniu ilość obszaru koniecznego do utwardzenia.

- w optymalny sposób zestawiamy wszystkie materiały i elementy budowlane oraz rozsądnie stosujemy najnowsze rozwiązania. Proponujemy najkorzystniejsze wyposażenie budynku w stosunku do jego ceny - bez przesady, zbędnego gadżeciarstwa i montażu wątpliwej przydatności urządzeń, które nie dość, że dużo kosztują to jeszcze trzeba je utrzymywać i serwisować. Często zyski z ich stosowania są niepoliczalne i niewspółmierne do poniesionych kosztów, a zwrot takich inwestycji jest nierealny. Nasze domy są bardzo ciepłe i prawdziwie energooszczędne, gdyż powstają szybko, kosztują niewiele i gwarantują niskie koszty użytkowania.

- prefabrykacja to najlepsza technologia budowy, gdyż gwarantuje szybkość bez strat jakościowych i praktycznie niezależnie od warunków atmosferycznych. Podstawą sukcesu jest także właściwa termoizolacja i dokładność elementów wykonywanych na hali produkcyjnej. Stosując ocieploną płytę fundamentową i wykorzystując drewniany budulec uzyskujemy całkowity brak mostków termicznych, a właściwą wentylację z odzyskiem ciepła zapewnia rekuperator, który zyskujecie Państwo w standardzie. Praktyka pokazuje, że zapotrzebowanie na energię w takich obiektach jest co najmniej trzykrotnie mniejsze niż w tradycyjnych budynkach wznoszonych według obowiązujących norm. W związku z rosnącymi wymogami prawnymi dotyczącymi termoizolacyjności budynków nasze domy są właściwym wyborem, gdyż już teraz spełniają podstawowe wymogi standardu NF40, który będzie obowiązywał po 2021 roku. To pozwoli aby domy zachowały swoją wartość w przyszłości...

- unifikacja pozwala na znaczne obniżenie kosztów, a powtarzalność gwarantuje całkowite wyeliminowanie błędów projektowych i wykonawczych. Zyskujecie Państwo możliwość pełnego i całościowego planowania inwestycji przy niezmienności kosztów oraz terminów co pozwoli Wam spokojnie spać. Szybka droga do własnego domu to także skrócenie czasu konieczności użytkowania dwóch miejsc: np. wynajmowania mieszkania i utrzymywania budowy. Od momentu złożenia zamówienia i uzyskania pozwolenia na budowę do osiągnięcia stanu deweloperskiego miną co najwyżej trzy miesiące i już wtedy inwestor może wykańczać całość na gotowo do zamieszkania / "pod klucz"

- kompleksowa usługa z jednego źródła oznacza, że budowa prowadzona jest w całości przez jednego wykonawcę, a Państwo macie własnego doradcę i opiekuna na każdym etapie procesu inwestycyjnego Jesteśmy pewni jakości i trwałości naszych domów co powoduje, że dajemy Państwu 30 lat absolutnej gwarancji na niezawodność konstrukcji. Dodatkowo bardzo ważne jest, że rękojmia i odpowiedzialność za wbudowane elementy także pochodzi od jednej, sprawdzonej firmy, która w analogicznym standardzie buduje w Niemczech i Szwajcarii