Jesteśmy architektami z ponad dziesięcioletnim stażem, mamy duże doświadczenie projektowe, znamy doskonale polskie realia i rynek budowlany.

Zdajemy sobie dokładnie sprawę z tego przed jakimi dylematami stają rodziny poszukujące docelowego miejsca do zamieszkania, gdyż sztuka wyboru racjonalnej oferty i formy budownictwa jest naprawdę trudna.

Znamy wiele osób mających kłopoty z deweloperami, głównie z przeciągającymi się terminami, wątpliwą jakością zastosowanych materiałów i wykonawstwa spowodowanymi pogonią za jak najwyższą rentownością tych przedsięwzięć. Ceny gotowych mieszkań w dogodnych lokalizacjach są bardzo wysokie, a ich niezwykle duża intensywność zabudowy często nie gwarantuje odpowiedniego komfortu.

Rozumiemy obawy związane z podjęciem decyzji o budowaniu domu metoda gospodarczą. To pochłania bardzo dużo czasu i zawsze bardzo trudno oszacować koszty takiej inwestycji. Fachowość i uczciwość ekip budowlanych pozostawiają wiele do życzenia. Niestworzone opowieści i niemiłe doświadczenia ludzi, którzy przeżyli "męki" w tej kwestii często dodatkowo odstraszają.

Podstawowa sprawa to wybór odpowiedniego projektu. Projekt indywidualny jeśli ma być dopracowany w szczegółach nie jest tani. Z pomocą teoretycznie przychodzą tysiące stron z projektami gotowymi. Niestety przekłamania w projektach gotowych dotyczące wielkości powierzchni lub aranżacje wnętrz pomniejszonymi mebelkami dają już na początek sporo do myślenia. I jeszcze ten załączony kosztorys, z którego realności nie będzie można nikogo rozliczyć...

Dlatego chcemy Państwu pomóc zrealizować marzenia o własnym domu w bardzo przystępnej cenie, a przy tym uchronić przed bolesnym zderzeniem ze światem "budowlańców". Otwieramy nowe możliwości dla osób, które dotychczas z różnych względów nie mogły pozwolić sobie na własny dom. Gwarantujemy jasne i czyste zasady dotyczące budowania oraz kosztów.

Proponujemy przemyślane, sprawdzone, ciepłe, trwałe i ekonomiczne domy drewniane, które dzięki prefabrykacji powstają niezwykle szybko i bez stresu. Domy realne i niezwykle optymalne pod względem: formy, wielkości, funkcjonalności, rozwiązań projektowych, technologii, energooszczędności, zastosowanych standardów, wyposażenia oraz kosztów budowy i użytkowania.

Pomożemy Państwu we wszystkich formalnościach, gdyż szanujemy Państwa czas, zdrowie i pieniądze.

Wybór naszej oferty DOMY OPTYMALNE to bardzo dobry pomysł na własny dom!